Poslední aktualizace: středa 8. 8. 2018, 9:44

Dobyté checkpointy

LEGENDA

✕ … nedobytý checkpoint

✓ … dobytý checkpoint bez prémie

♪ … dobytý checkpoint s prémií 1 bod

♫ … dobytý checkpoint s prémií 2 body

★ … unikátně dobytý checkpoint s prémií 3 body

Povinný checkpoint

1) Skalica (SK) – rozhledna | 0b

ČT 19:18:00

ČT 19:18:00

ÚT 19:18:00

ČT 19:18:00

ÚT 19:18:00

PO 19:18:00

ČT 19:18:00

ÚT 19:18:00

ČT 19:18:00

ČT 19:18:00

ČT 19:18:00

ÚT 19:18:00

Liberecký kraj

2) Sychrov – zámek | 2b

 

PO 18:59:00

ST 11:18:00

 

ČT 13:21:00

 

 

 

 

 

 

ČT 17:26:00

4) Frýdlant – hrad a zámek | 2b

 

PO 21:22:00

 

 

ST 21:20:00

 

 

 

 

 

 

 

9) Vranovské skály – Juliina vyhlídka | 4b

 

ÚT 06:50:00

ST 17:00:00

 

ČT 09:01:00

 

 

 

 

 

 

ČT 13:05:00

11) Kryštofovo Údolí – orloj | 2b

 

PO 23:22:00

ST 14:43:00

 

ST 23:36:00

 

 

 

 

 

 

ČT 21:13:00

Ústecký kraj

17) Žatec – Chmelařské muzeum | 2b

 

 

 

 

 

 

 

ST 23:17:00

 

 

ST 10:39:00

 

18) Úštěk – synagoga | 2b

 

ÚT 15:02:00

 

 

ST 11:04:00

 

 

ČT 10:49:00

 

 

 

ST 18:56:00

21) Sokolí vrch – rozhledna | 4b

 

ÚT 11:01:00

 

 

ST 15:59:00

 

 

 

 

 

 

ČT 00:30:00

22) Děčín – vyhlídková věž Pastýřská stěna | 2b

 

ÚT 12:56:00

ST 19:46:00

 

ST 08:32:00

 

 

ČT 13:29:00

 

 

ST 01:32:00

ST 20:58:00

23) Peruc – Oldřichův dub | 2b

 

 

 

 

 

 

 

ČT 07:20:00

 

 

 

 

Karlovarský kraj

27) Tisovský vrch – rozhledna Pajndl | 3b

 

 

 

 

 

 

 

ST 16:32:00

 

 

ST 14:28:00

 

28) Seeberg – hrad | 4b

 

 

 

 

 

 

 

ST 12:46:00

 

 

 

 

32) Kynžvart – zámek | 2b

 

 

 

ST 14:59:00

 

 

 

 

 

 

ST 21:06:00

 

33) Hauenštejn – hrad | 4b

 

 

ST 23:24:00

 

 

 

 

ST 20:02:00

 

 

 

 

36) Luby – socha houslaře | 2b

 

 

 

 

 

 

 

ST 10:43:00

 

 

ST 18:54:00

 

Plzeňský kraj

39) Špičák – rozhledna Pancíř | 4b

 

ST 09:22:00

 

 

 

 

 

 

 

PO 22:46:00

 

 

41) Trpísty – zámek | 2b

 

 

 

ST 07:39:00

 

 

 

 

 

PO 15:36:00

 

 

45) Tachov – rozhledna Vysoká | 3b

 

 

 

ST 11:20:00

 

 

 

 

 

 

 

 

46) Konstantinovy Lázně – socha Švihák lázeňský | 2b

 

 

 

ST 05:51:00

 

 

 

 

 

PO 18:04:00

 

 

47) Žulový balvan Dědek | 2b

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jihočeský kraj

50) Libín – rozhledna | 5b

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ÚT 13:23:00

 

 

51) Schwarzenberský plavební kanál – horní portál tunelu | 5b

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ÚT 17:13:00

 

 

54) Dívčí Kámen – zřícenina | 3b

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ÚT 22:07:00

 

 

57) Kleť – rozhledna | 5b

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ST 07:58:00

 

 

60) Hoštice – Troškova lavička | 3b

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Středočeský kraj

68) Kokořín – hrad | 4b

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ČT 08:27:00

69) Vrchotovy Janovice – zámek | 2b

 

 

 

ÚT 18:15:00

 

 

 

 

 

ST 17:34:00

ÚT 16:24:00

 

71) Čertovy hlavy | 3b

 

ÚT 17:53:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ST 15:39:00

72) Sázavský klášter | 2b

 

 

 

ÚT 14:49:00

 

 

 

 

 

 

ÚT 19:51:00

 

73) Příčovy – zřícenina větrného mlýna | 4b

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ST 15:46:00

ÚT 13:59:00

 

Královéhradecký kraj

76) Třebechovice – muzeum betlémů | 2b

ST 16:36:00

 

ST 05:27:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

78) Dělostřelecká tvrz Hanička | 5b

 

 

 

 

 

 

PO 18:10:00

 

 

 

 

 

80) Jičín – Rumcajsova ševcovna | 2b

 

PO 15:52:00

ST 08:43:00

 

ČT 15:54:00

 

 

 

PO 13:38:00

 

 

 

81) Chlumec nad Cidlinou – zámek Karlova Koruna | 2b

ST 18:09:00

PO 14:16:00

ST 06:51:00

 

ČT 17:58:00

 

PO 14:22:00

PO 13:51:00

ÚT 06:49:00

 

 

 

82) Adršpach – zřícenina | 3b

 

 

 

 

 

 

 

PO 17:38:00

 

 

 

 

85) Opočno – zámek | 3b

ČT 10:40:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pardubický kraj

86) Horákova kaple | 4b

ČT 06:55:00

 

ČT 17:47:00

 

 

ST 09:48:00

ÚT 14:08:00

 

ÚT 09:52:00

 

 

 

90) Litice nad Orlicí – hrad | 2b

ST 14:24:00

 

 

 

 

 

ÚT 10:42:00

 

 

 

 

 

92) Březová nad Svitavou – rozhledna Járy Cimrmana | 2b

ST 09:04:00

 

 

 

 

 

 

 

ČT 08:47:00

 

 

 

93) Pardubice – Winternitzovy mlýny | 2b

ST 20:34:00

PO 11:13:00

ČT 15:28:00

ČT 08:33:00

ČT 23:17:00

ST 06:54:00

PO 12:13:00

PO 11:17:00

PO 11:11:00

 

 

PÁ 09:28:00

96) Slatiňany – socha koně | 2b

ÚT 21:14:00

PO 12:19:00

ČT 12:22:00

ČT 07:18:00

ČT 21:01:00

ST 05:31:00

 

 

ST 23:50:00

 

 

PÁ 11:18:00

Kraj Vysočina

100) Sokolohrady – zřícenina | 2b

ÚT 16:23:00

 

 

 

 

ÚT 21:21:00

 

 

 

 

 

 

101) Rokštejn – zřícenina | 2b

 

 

 

 

 

ÚT 13:14:00

 

 

 

 

 

 

103) Na Pekelném kopci – rozhledna | 4b

 

 

 

 

 

ÚT 10:35:00

 

 

 

ČT 10:26:00

 

 

104) Ústa pravdy – Národní památník odposlechu | 5b

 

 

 

 

 

ÚT 17:19:00

 

 

 

ČT 00:28:00

 

 

106) Rudíkov – vyhlídková věž | 2b

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ČT 07:50:00

 

 

Jihomoravský kraj

112) Ivančice – Pomník neznámému padlému cyklistovi | 3b

 

ČT 00:24:00

 

ČT 13:12:00

 

ÚT 06:40:00

 

 

PÁ 11:12:00

 

 

 

114) Valtice – Rendez-vous | 3b

PÁ 07:17:00

 

ÚT 15:20:00

 

 

 

 

ÚT 22:21:00

 

 

 

 

115) Milotice – zámek | 4b

 

 

 

 

 

 

 

 

PÁ 05:52:00

 

PÁ 06:25:00

 

117) Bukovany – větrný mlýn | 3b

 

ČT 15:24:00

 

 

 

 

 

 

ČT 14:13:00

 

ČT 14:26:00

ST 07:34:00

118) Rajhrad – benediktinský klášter | 2b

ÚT 10:03:00

 

ÚT 10:19:00

PÁ 05:45:00

 

ÚT 00:12:00

 

 

PÁ 09:09:00

ČT 15:45:00

 

 

120) Černvír – dřevěný krytý most | 2b

ÚT 12:27:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

124) Památník Mohyla míru | 3b

ÚT 05:44:00

ST 21:02:00

ÚT 12:09:00

PÁ 03:57:00

 

 

 

 

 

 

 

 

125) Brno – vila Tugendhat | 2b

ÚT 08:10:00

ST 19:17:00

ÚT 22:55:00

PÁ 00:03:00

 

ÚT 03:20:00

 

ST 01:30:00

ČT 11:15:00

ČT 14:42:00

ČT 10:51:00

ST 09:17:00

Zlínský kraj

127) Uherský Ostroh – zámek | 2b

PO 14:21:00

ČT 13:02:00

 

 

ÚT 13:53:00

PO 16:11:00

ČT 08:32:00

ÚT 17:04:00

ČT 16:26:00

ČT 23:11:00

ČT 23:04:00

ÚT 15:02:00

130) Valašské Meziříčí – Jurkovičův altán | 2b

 

 

PO 10:58:00

PO 13:02:00

PO 10:55:00

ČT 17:49:00

 

PÁ 08:38:00

 

 

 

 

132) Staré Město – rozhledna Šrotík | 2b

ČT 16:50:00

ČT 12:05:00

ÚT 07:37:00

PÁ 09:57:00

ÚT 12:26:00

 

ČT 10:12:00

ÚT 16:06:00

ČT 23:35:00

ČT 21:44:00

ČT 21:43:00

ÚT 10:03:00

133) Vlčnovské búdy – socha muzikanta | 3b

PO 17:48:00

 

 

 

 

 

ČT 14:19:00

 

 

PÁ 05:51:00

 

ÚT 12:09:00

137) Luhačovice – lázeňské divadlo | 2b

PO 11:44:00

 

 

 

 

PO 13:34:00

ČT 11:38:00

 

 

PÁ 07:49:00

 

 

139) Kroměříž – arcibiskupský zámek | 2b

PÁ 10:54:00

ČT 11:00:00

ÚT 06:27:00

PÁ 08:40:00

 

PO 10:48:00

PÁ 08:31:00

PÁ 10:50:00

 

 

PÁ 08:54:00

 

Olomoucký kraj

141) Lošov – hvězdárna Josefa Sienela | 3b

 

PÁ 00:51:00

 

PÁ 12:02:00

 

 

 

 

 

PÁ 11:59:00

PO 10:20:00

 

144) Valšovická jezírka (altánek) | 4b

 

PÁ 07:39:00

 

 

PÁ 12:53:00

ČT 16:10:00

PÁ 12:18:00

 

 

 

 

 

145) Čertovy kazatelny | 4b

 

 

 

 

 

ST 16:44:00

 

 

 

 

 

 

147) Skalka – minerální prameny | 2b

 

 

 

 

 

 

 

ÚT 13:44:00

 

 

 

ÚT 07:15:00

148) Konice – největší sekera v ČR | 2b

 

ČT 07:29:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

151) Rysí skála – vyhlídka | 4b

 

 

 

 

 

 

 

 

ÚT 15:52:00

 

 

 

153) Náměšť na Hané – zámek | 2b

 

ČT 08:57:00

PÁ 14:36:00

 

 

 

 

PÁ 14:37:00

 

PÁ 14:36:00

PÁ 13:01:00

 

Moravskoslezský kraj

154) Chuchelná – kostel Povýšení sv. Kříže | 2b

 

 

 

 

 

ČT 12:23:00

 

PÁ 05:21:00

 

 

PO 15:22:00

PO 12:25:00

155) Velký Javorník – rozhledna | 4b

 

 

PO 13:02:00

PO 14:48:00

PO 12:50:00

 

 

 

 

 

 

 

157) Hukvaldy – zřícenina | 5b

 

 

 

 

ÚT 07:39:00

 

 

 

 

 

 

PO 17:18:00

158) Smolkov – dělostřelecká tvrz | 2b

 

PÁ 13:20:00

PÁ 11:30:00

PO 19:56:00

 

ČT 10:24:00

 

ČT 22:58:00

 

 

PO 13:21:00

PO 14:19:00

160) Trojanovice – zvonička na Bystrém | 3b

 

 

PO 15:27:00

PO 16:49:00

PO 15:38:00

ČT 20:52:00

 

 

 

 

 

 

162) Raduň – zámek | 4b

 

PÁ 11:45:00

PÁ 09:19:00

 

 

ČT 08:37:00

 

PÁ 00:51:00

 

 

 

 

164) Malá Prašivá – turistická chata | 4b

 

 

 

 

 

PÁ 11:14:00

 

 

 

 

 

 

Horské etapy

168) ŠUMAVA – Čertovo jezero | 3b

 

ST 11:22:00

 

 

 

 

 

 

 

ÚT 00:22:00

 

 

169) ŠUMAVA – Ostrý | 5b

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ÚT 03:14:00

 

 

170) ŠUMAVA – Hraničář – turistický přístřešek | 4b

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ÚT 06:36:00

 

 

171) JAVOŘÍ HORY – Ruprechtický Špičák – rozhledna | 4b

 

 

 

 

 

 

 

PO 23:59:00

PO 23:36:00

 

 

 

172) JAVOŘÍ HORY – Janovičky – přístřešek u hraničního přechodu | 3b

 

 

 

 

 

 

 

PO 20:51:00

PO 20:49:00

 

 

 

173) JAVOŘÍ HORY – Třípanský kámen | 4b

 

 

 

 

 

 

 

PO 21:36:00

PO 20:24:00

 

 

 

174) SLEZSKÉ (TĚŠÍNSKÉ) BESKYDY – Nýdek – dřevěný kostel sv. Mikuláše | 3b

 

 

PO 19:55:00

ÚT 00:13:00

 

PÁ 01:18:00

 

 

 

 

PO 19:30:00

ÚT 00:14:00

175) SLEZSKÉ (TĚŠÍNSKÉ) BESKYDY – Velká Čantoryje – rozhledna | 4b

 

 

PO 23:15:00

ÚT 01:48:00

 

PÁ 02:57:00

 

 

 

 

PO 21:14:00

 

176) SLEZSKÉ (TĚŠÍNSKÉ) BESKYDY – Soszow Wielki (PL) – turistická chata | 4b

 

 

PO 21:11:00

ÚT 03:14:00

 

PÁ 04:36:00

 

 

 

 

PO 23:23:00

 

192) BRDY – Zřícenina klášteru Teslíny | 4b

 

 

 

 

 

 

 

 

ST 12:35:00

 

 

 

193) BRDY – Dolejší padrťský rybník (rozcestník) | 3b

 

 

 

 

 

 

 

 

ST 13:19:00

 

 

 

194) BRDY – Praha – meteoradar | 4b

 

 

 

 

 

 

 

 

ST 14:24:00

 

 

 

201) JESENÍKY – Rabenštejn – zřícenina | 4b

 

 

PÁ 04:09:00

 

 

ČT 03:15:00

ST 11:45:00

 

 

 

 

 

202) JESENÍKY – Pásmo Orlíka – rozcestník | 4b

 

 

PÁ 02:58:00

 

 

ČT 02:08:00

ST 10:20:00

 

ST 01:49:00

 

 

 

203) JESENÍKY – U vodárny – turistický přístřešek | 3b

 

 

PÁ 00:19:00

 

 

ČT 00:04:00

ÚT 20:58:00

 

ST 00:00:00

 

 

 

BONUSOVÉ BODY

Bonusové body za neděli

0

 

5

 

5

 

5

 

5

 

5

 

5

 

5

 

5

 

5

 

5

 

5

 

Bonusové body za pondělí

4

 

4

 

5

 

4

 

0

 

4

 

4

 

1

 

2

 

0

 

4

 

4

 

Bonusové body za úterý

3

 

0

 

2

 

2

 

7

 

4

 

7

 

4

 

0

 

1

 

2

 

1

 

Bonusové body za středu

2

 

5

 

5

 

4

 

6

 

7

 

2

 

3

 

3

 

7

 

7

 

7

 

Bonusové body za čtvrtek

5

 

5

 

7

 

7

 

3

 

3

 

4

 

6

 

8

 

5

 

0

 

0

 

Bonusové body za pátek

0

 

2

 

2

 

1

 

0

 

2

 

0

 

3

 

0

 

2

 

0

 

0