Přihlášené týmy

Modří
photo team 1 bevel

Petr Smorádek, 31 let

Strážník městské policie z Mníšku pod Brdy

Červení
photo team 2 bevel

Honza Havelka, 32 let

Kazatel z Veselí nad Moravou

Michal Ševčík, 29 let

Lékař z Frýdku-Místku

Zelení
photo team 3 bevel

David Nádhera, 34 let

Softwarový poradce z Prahy

Žlutí
photo team 4 bevel

Kateřina Profousová, 46 let

Úředník územního plánování z Vysokého Mýta

Oldřich Krikl, 43 let

Technik z Adamova

Fialoví
photo team 5 bevel

Alena Zapletalová, 23 let

Pastorační pracovnice pro mládež z Olomouce

Jakub Němec, 20 let

Student matematického inženýrství ze Svitávky

Sabina Trčková, 23 let

Studentka učitelství pro 1. stupeň z Knínic

Šedí
photo team 6 bevel

Vladimír Novotný, 28 let

Živnostník z Frýdku-Místku

Jaroslav Novotný, 23 let

Student archeologie z Frýdku-Místku

David Hons, 25 let

Student archeologie ze Šlapanic

Gabriela Mangerová, 25 let

Studentka ilustrace z Brna

Hnědí
photo team 7 bevel

Jan Hapák, 24 let

Student informatiky z Brna

Růžoví
photo team 8 bevel

Jiří Sehnal, 21 let

Student financí z Prahy

David Kišari, 21 let

Student práv z Odoleny Vody

Tomáš Kišari, 18 let

Student elektro z Odoleny Vody

Oranžoví
photo team 9 bevel

Tadeáš Klobouček, 25 let

Student strojírenství z Jičína

Johana Tláskalová, 21 let

Studentka ekonomie z Nové Paky

Tyrkysoví
photo team 10 bevel

Andrea Slezáková, 25 let

Zdravotní sestra z Hradce Králové

Michael Řádek, 20 let

Student elektroniky a sdělovací techniky ze Vsetína

Safíroví
photo team 11 bevel

Martin Groman, 24 let

Student matematiky ze Studénky

Anna Vávrová, 24 let

Studentka chemie z Ostravy

Ondřej Lichý, 30 let

Projektový manažer z Opavy

Rubínoví
photo team 12 bevel

Jáchym Čarek, 16 let

Student dopravy z Vysokého Mýta

Lukáš Koval, 17 let

Student elektrotechniky ze Sobotína

Limetkoví
photo team 13 bevel

Bedřich Bolf, 24 let

Sociální pracovník z Olomouce

Radek Vavřín, 29 let

Kuchař a hudebník z Brna a Prahy

Jantaroví
photo team 14 bevel

Dana Kučerová, 27 let

Vědecký pracovník z Brna

Ametystoví
photo team 15 bevel

Štěpán Nechuta, 20 let

Student lékařství z Olešnice

Jan Vavřina, 20 let

Student obrany z Dyje

Markéta Novotná, 20 let

Studentka strojírenství z Olešnice

Stříbrní
photo team 16 bevel

Martin Frumar (navigátor), 26 let

Vývojář grafického rozhraní z Mladé Boleslavi

Jaspisoví
photo team 17 bevel

Pavel Kuzník, 20 let

Student gymnázia z Hradce nad Moravicí

Rodonitoví
photo team 18 bevel

Barbora Lišková, 21 let

Studentka lékařské genetiky z Mladé Boleslavi

Martin Král, 22 let

Student lékařské genetiky z Kunštátu

Veronika Knechtová, 21 let

Studentka lékařské genetiky z Brna

Pavel Čadek, 29 let

Hudebník z Brna

Karneoloví
photo team 19 bevel

Roman Martynek, 33 let

Konstruktér z Frýdku-Místku

David Šajer (navigátor), 26 let

Pracovník obsluhy CNC strojů z Frýdku-Místku

Beáta Šmiřáková, 29 let

Analytický chemik z Frýdku-Místku

Petr Krištof, 30 let

IT specialista z Frýdku-Místku

Akvamarínoví
photo team 20 bevel

Libor Grůza, 49 let

Kontrolor výroby VZD z Velkých Pavlovic