Májová výzva

Využijte krásného počasí (dle předpovědí) a v rámci doplňkové aktivity RAIL tour Fanda navštivte během období 1. – 8. 5. 2024 alespoň jeden checkpoint z každé z těchto pěti kategorií a připomeňte si události, které se vztahují ke květnovým svátkům:

  • SKA A STROMY
  • KNIHY A SPISOVATELÉ
  • PRÁCE
  • SVĚTOVÉ LKY A ŽELEZNÁ OPONA
  • HRANICE

Jednotlivé kategorie volně souvisí se Svátkem lásky (první máj), Svátkem práce (1. 5.) a Dnem vítězství (8. 5.). Na dnech dobývání však nezáleží a není nutné každý den dobýt nějaký checkpoint (je možné si to rozložit mezi celé období, anebo vše klidně splnit v jediný den). Pokud už jste nějaký ze "svátečních" checkpointů dobyli dříve, tak je nutné jej navštívit znovu (počítají se jen dobytí v uvedeném období).

Checkpointy, které spadají do jednotlivých kategorií si můžete snadno vyfiltrovat na stránce se seznamem checkpointů nebo na mapě. Kategorie LÁSKA A STROMY obsahuje mimo jiné tři checkpointy, v jejichž blízkosti se nachází fotopointy ve tvaru srdce. Není nutné, aby byl původní checkpoint skrze srdce vidět, ale když to bude možné, tak to samozřejmě bude lepší. Kategorie KNIHY A SPISOVATELÉ je zařazena kvůli básni Máj od Karla Hynka Máchy. S ním se "svezli" i další spisovatelé a knihy. Den vítězství sice připomíná konec jen druhé světové války, ale kvůli zajištění dostatku checkpointů byla přidána i místa, která souvisí s první světovou válkou nebo železnou oponou. Kategorie HRANICE pak na toto téma navazuje.

Odměnou za splnění výzvy Vám bude dobrý pocit a placka s propiskou RAIL tour dle vlastního výběru (a toho, co zbývá). Její plnění můžete sledovat na této stránce, kde se postupně budou automaticky objevovat fanoušci, kteří splnili alespoň jednu kategorii.

Těšíme se na fotky!

Fanoušek kn pr hr
photo fanTomáš Škrov task 1 task 2 task 3 task 4 task 5
photo fanLibor Grůza task 1 task 2 task 3 task 4 task 5
photo fanVíťa Těthal task 1 task 2 task 3 task 4 task 5
photo fanDavid Nádhera task 1 task 2 task 3 task 4 task 5
photo fanBedřich Bolf task 1 task 2 task 3 task 4 task 5
photo fanHonza Havelka task 1 task 2 task 3 task 4 task 5
photo fanLenka Havelková task 1 task 2 task 3 task 4 task 5
photo fanJana Miťková task 1 task 2 task 3 task 4 task 5
photo fanEva Miťková task 1 task 2 task 3 task 4 task 5
photo fanJanča M. task 1 task 2 task 3 task 4 task 5
photo fanAnna Cigošová task 1 task 2 task 3 task 4 task 5
photo fanOldřich David task 1 task 2 task 3 task 4 task 5
photo fanMarta Kosinková task 1 task 2 task 3 task 4 task 5
photo fanMarie Bolfová task 1 task 2 task 3 task 4 task 5
photo fanMichaela Danielová task 1 task 2 task 3 task 4 task 5
photo fanDana Jelínková task 1 task 2 task 3 task 4 task 5