Merch

Do 15. 6. 2024 (včetně) je možné objednat merch s potiskem RAIL tour. Nejedná se o přímý prodej, ale o možnost získat merch při objednávce pro účastníky letošního ročníku. Proto jeho cena odpovídá pouze nákladům. Vyroben a doručen bude během července a srpna.

Nabídka obsahuje zvlášť oblečení a zvlášť ostatní předměty. Objednávky stejné osoby budou samozřejmě dodatečně spojeny dohromady. Oproti minulému roku, kdy byly k dispozici mikiny, polokošile, trička, batohy, reflexní pásky, placky a propisky, přibylo i několik nových předmětů – kšiltovky (dospělácké i dětské), klobouky, samolepky a červená barva batohů. Mimo to bude možné přímo na závodě (resp. před a po) sehnat ještě jeden drobný předmět a pak hlavní novinku letošního ročníku. Ale to už si necháme jako překvapení :-)

Formuláře reflektují aktuální skladové zásoby výrobců, proto nejsou dostupné všechny barvy a velikosti. Některé loňské předměty jsou už také k dispozici jen v omezeném množství. Co se Vám však objednat podaří, tak to je skladem (buď u výrobců nebo u nás). Po vyprodání se daná položka automaticky zneplatní. Zbývající merch bude možné pořídit na závodě, ale zejména oblečení bude k dispozici jen ve velmi malém množství a v konkrétních barvách a velikostech. Pokud si chcete zvolit svoje parametry, využijte prosím možnosti objednávky. Také doporučujeme vždy rozkliknout detaily, kde uvidíte, jak vypadají jednotlivé barvy, a u oblečení zde najdete i tabulku velikostí (rozměry produktu). Při rozhodování mezi dvěma velikostmi je lepší zvolit tu menší.

Přejeme Vám, abyste měli z merche radost :-)